Pravidla online hry Egenwaith


 • Nařízení 1. - Je zakázáno, jakou koli vulgární formou urážet ostatní hráče.
 • Nařízení 2. - Bugy. Využívat bugy, které jsou ve hře samo o sobě porušením pravidel není, ale jejich rozšiřování ostatním hráčům je zakázano.


  Tresty: Odebrání všech peněz. Snížení maximálních AP bodů na polovic (při každém dalším provinění se opět snižují). Odebrání všech zkušeností. Smazání postavy.

  Nápověda hry Egenwaith


  Jak začít?
  Prvním krokem je vytvoření postavy, což je jeden z nejdůležitějších momentů hry jelikož rasa ani povolání zatím nejdou změnit, proto tomuto kroku věnujte velkou pozornost. No a když se všechno povede tak už se stačí pouze přihlásit.

  Souboj
  Také velmi důležitá část hry, protože bez nich to asi nepude. Souboje najdete nejčastěji v lesích, horách a planinách u měst a při cestování mezi městy. Máte několik možností co udělat, pokud ovládáte magii léčící můžete ji použít, aby jste si doplnili životy, pokud ovládáte útočící kouzla můžete je použít pro ubrání soupeři životy. Číslo, které je v závorce za kouzlem je cena kouzla, tj. kolik se vám ubere magie, když kouzlo zahrajete. No a pak jsou tu dvě poslední možnosti, tou první je boj muž proti muži, u kterého stačí zmáčkout "Budeš bojovat", nebo útéci, čehož dosáhnete kliknutím na jakou koli jinou lokaci ve městě nebo vesnici. Nepřítel do vás po jakékoli akci zaútočí, teď už jen záleží kolik ubere životů. Když soupeř zemře získáte exp a peníze a musíte souboj opustit.

  Léčení
  Ve hře existuje několik druhů léčení. Tou první je odpočinek v lese, tou druhou je použítí kouzla, což uděláte velmi snadno, stačí kliknout na "Kouzla" v inventáři. DOstanete se do malého popup okénka, kde si najdete to ono kouzlo a použijete ho. Další možností je také navštívit hospodu a koupit si životabudič, nebo vyhledat ranhojiče.

  Levely
  Pokaždé, když dosáhnete stanového počtu exp, se vám zvýší level o jedna, což znamená i zvednutí síly a obrany o jedna. A znovu se vám zvednou exp. na které musíte dosáhnout pro další level. Při postupu na další level se magie i životy vyrovnají na maximum.

  Cestování
  V každém městě nebo lokaci máte možnost "Cestovat". KDyž na ni kliknete objeví se vám na obrazovce místa na která můžete z dané lokace cestovat, pak už si stačí pouze vybrat. Během cestování můžete být přepaden, což se u některých úkolů stává velmi často, nebo můžete anrazit na nějakou tajnou lokaci, kde můžete získat peníze, dovednosti atd.